Bay View II By Avantstay Ocean View Mission Beach Home On The Sand San Diego

San Diego
Bay View Ii By Avantstay Ocean View Mission On The Appartement
7.6 Goed
6 beoordelingen

Bay View II By Avantstay Ocean View Mission Beach Home On The Sand San Diego

3532 Bayside Walk, San Diego, Verenigde Staten Kaart weergeven
Om van uw vakantie in San Diego te genieten, verblijf in Bay View II By Avantstay Ocean View Mission Beach Home On The Sand San Diego appartement, gelegen op 450 meter verwijderd van Mission Beach Woman's Club en binnen 18 minuten te voet van het Promenade at Pacific Beach Shopping Center. Het appartement van 54 m² is geschikt voor maximaal 4 gasten.
Dit 1-badkamer appartement is te vinden in de Mission Beach wijk, op 10 minuten rijden van SeaWorld San Diego.
Deze 1-slaapkameraccommodatie heeft uitzicht op de zee en bestaat uit een patio, een woonkamer en een keuken. Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Bovendien vindt u een haardroger en badlakens in de badkamer.
Maak uw verblijf nog aangenamer in Bay View II By Avantstay Ocean View Mission Beach Home On The Sand appartement met een complete keuken, ingericht met een waterkoker, een koelkast en een oven voor uw comfort. San Diego International ligt op 5 km afstand en bushalte Mission Boulevard & San Rafael Pl is binnen een paar straten van Bay View II By Avantstay Ocean View Mission Beach Home On The Sand appartementen.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Eigen strand
  • Geen dieren toegestaan
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Diego
Bezienswaardigheden
  • Marina Village Conference Ctr - 2,7 km
  • SeaWorld San Diego - 2,9 km
Luchthavens
  • Luchthaven San Diego International Airport - 11 km
Treinstations
  • San Diego Old Town Transportation Center - 6 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Rookdetectors

Eten

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei

Sport en recreatie

  • Strandtoegang
  • Barbecuefaciliteiten

Kamervoorzieningen

  • Patio
  • Gratis toiletartikelen
  • Bordspellen
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Eigen strand
  • Geen dieren toegestaan

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00
Uitchecken: tot 11:00
Licentienummer518512,STR-01483L
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Zo 2 Aug
Ma 3 Aug
Gasten
Hotels in San Diego aan het zoeken